top of page
Woman Holding a Book

MEIE LUGU

Kogemustel põhinevad tulemused

Tunneme uhkust oma töö üle ja meie klientidele pakutavate teenuste üle.

Lisaks tootevalikus olevale krediidihalduse käsiraamatule saame pakkuda meie klientidele ka personaalset nõustamist krediidihaldusega seonduvalt. Oleme saanud kogemusi nii uute krediidihaldusprotsesside ülesehitamises, olemasolevate lahenduste analüüsis ja arendamises, kui ettevõttesiseste töötajate koolituste korraldamises, et tõsta krediidihalduse efektiivsust igas ettevõttes, kellega kokku puutume.


Meist: About Us

MEESKOND

Kes me oleme?

20170926-IMG_85322_edited.jpg

ERIC NOORMETS

Tiimijuht/autor

Eric Noormets on oma karjääri üles ehitanud krediidihalduse valdkonnas viimase 18 aasta sees, alates aastast 2003, olles põhilise fookuse asetanud võlamenetlusele. Võlamenetlusega sai Eric Noormets kokkupuute läbi inkassofirmasse ärinõuete võlamenetleja ametikohale tööle asudes ning on alates sellest hetkest täitnud võlamenetlusega seonduvalt erinevaid ametikohti.

Omandatud rahvusvaheline töökogemus on andnud Eric Noormetsale teadmised ja kogemused, mille abil on ta suutnud aidata mitmetel ettevõtetel ehitada üles krediidihaldust või parandada krediidihalduse tulemusi. Oma töös keskendub Eric mõõdetavatele ja jätkusuutlikele tulemustele, mida on võimalik saavutada läbi tugevale vundamendile rajatud protsessidele ning ajas proovile pandud tegevustele.

Meist: Team Members
bottom of page